Kategorie
W ostatnim czasie gościliśmy Uczniów wielu szkół średnich z całego województwa łódzkiego. Bardzo się cieszymy z tak licznych odwiedzin i jednocześnie zachęcamy wszystkich zainteresowanych kierunkami studiów na Wydziale Mechanicznym lub naszymi badaniami do kontaktu z nami. Zapraszamy do naszych laboratoriów oraz do studiowania u nas.
Kategorie
19.04.2023 studenci Wydziału Mechanicznego mieli okazję spotkać się z Inspektorami Łódzkiej Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego. Podczas prezentacji Inspektorzy zapoznali studentów ze specyfiką swojej pracy oraz wybranymi zagadnieniami prawnymi związanymi z wykonywaniem transportu drogowego. Nie zabrakło również czasu na przedstawienie przykładów wykroczeń przewoźników w ruchu drogowym oraz na pytania ze strony studentów. Po prezentacji wszyscy chętni mieli szansę na zapoznanie się z wyposażeniem radiowozu do kontroli pojazdów.